ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI

En az 1 yılgeçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşında olma koşulları aranır.

KİRALAMA SÜRESİ

En az kiralama süresi 3 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofisimizi arayınız.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA

En azkiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofisimizi arayınız.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası(Kasko), Hırsızlık Sigortası,SOS Süper Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti,Teslim Etme / Teslim AlmaÜcreti, Bebek Koltuğu Ücreti ile %18 Katma DeğerVergisi ayrıca hesaplanır.Araçların müşteriye teslimi benzin dolu ya da boş yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı,hizmet ücreti ile birlikte alınır.

TEK-YÖNLÜ KİRALAMALAR

Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır. Ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya Satış Ofislerimizi arayabilirsiniz.

İLAVE SÜRÜCÜLER

Aracın,kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü /sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin,ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi /kişiler ayrı, ayrı ve müşterek sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için Blue Line Rent A Car ofislerini arayınız.

TESLİM BIRAKMA

Bürolarımızın bulunduğu yerlerde teslim bırakma ücretsizdir. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere yapılabilir. Büromuzun bulunmadığı Şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde kiralanan yerden itibaren 0.2 Euro/km teslim ücreti uygulanır.

TESLİM GECİKMELERİ

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, hersaat için, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3´ü, 3 saati aşan gecikmelerde1 günlük kira fiyatı alınır.

ÖDEME

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Nakit, EFT,Visa, Eurocard, Master Card,Access veya bilinen diğer kredikartlarından biri ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI

Trafik cezaları ve OGS geçiş ve kaçak geçiş ücretleri müşteriye aittir.

Araçların trafikçe alıkonulması durumunda bu süre kira süresine dahil edilir. Zorunlu durumlarda önceden haber vermeksizin bu koşulları ve bilgileri, rezervasyonda belirtilen araç türünü değiştirebiliriz.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

Copyright © 2015 BlueLine Rent a Car - Design: BlueLine Grup