HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kurulduğu 2008 yılından bu yana , Araç Satış hizmeti veren firmamız 2010 yılından itibaren Araç Kiralama, Lüks araç kiralama, şoförlü Araç Tahsis, alanında hizmet veren Blue Line Rent a Car 2010 yılı itibari ile planlı büyüme stratejisi çerçevesinde hizmet kapasitesini arttırarak bulunduğu adrese taşınmıştır. Hizmet yapısını toplam kalite esası üzerine kuran merkezimiz son derece tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Teknik donanımı, Her yıl büyüyen araç parkımız, marka, model ve araç sayımızdaki artışlar ve personel kadromuzun daha iyi hizmet verebilmesi için aldıkları eğitimler ile 2010 yılında müşteri memnuniyetimizin daha üst seviyeye ulaşmasını sağlayabilecek tüm çalışmalarımız deneyimli kadromuzla devam etmektedir. Parkımızdaki araçlarımızda müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilecek, kasko, Trafik sigorta ve araçla ilgili tüm ekipman ve donanımların eksiksiz olmasını şirket prensibi olarak göstermekteyiz. Yakın gelecek hedeflerimiz arasında yer alan sağlam adımlarla firmamızın köklü bir kuruluş haline gelmesi, kadromuzun deneyimli personellerden oluşmasının yapımızı güçlendirecek ve öncü vizyonumuzu perçinleyeceğine inanıyoruz.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm hizmet ve beklentilerini karşılamak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde çalışmasını sağlamak. Otomotiv sektöründe ilerleyerek yeni is imkanları ve istihdam sağlamak. Mevcut ve yeni araçlarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Otomotiv sektörüne kiralama ve transfer faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.

Copyright © 2015 BlueLine Rent a Car - Design: BlueLine Grup